• Centrum Zabawy i Opieki
  • Dla Dzieci "Julia"
  • 25-604 Kielce os. Czarnów
  • ul. Opielinskiej 18
  • tel. (0-41) 345-45-15
  • e-mail:

  

Centrum Zabawy i Opieki dla dzieci "JULIA 1" to miejsce gdzie Państwa dzieci mogą bezpiecznie i pod okiem wykwalifikowanej kadry wyszaleć się na specjalnie do tego celu zbudowanym torze przeszkód, pobawić się z rówieśnikami, a przede wszystkim spędzić miło czas. To także mini przedszkole gdzie Państwo jako rodzice możecie zostawić dziecko pod fachową opieką, a sami w tym czasie pozałatwiać własne codzienne sprawy. W Centrum Zabawy i Opieki "JULIA" dziecko nie tylko spędzi miło czas, ale także będzie rozwijać się dzięki zajęciom dydaktycznym, plastycznym, muzycznym, ruchowym.

      Jeśli planujecie Państwo urządzić niezapomniane urodziny swojej pociechy nie mogliście lepiej trafić. Centrum Zabawy i Opieki dla dzieci "JULIA" organizuje przyjęcia urodzinowe dla dzieci, zapewniamy przy tym wspaniałą zabawę, opiekę i oprawę przyjęcia. To dzięki konkursom, zabawom i pamiątkowym dyplomom wasze dzieci długo będą wspominać przyjęcie urodzinowe.

      Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe w domu, ogrodzie lub innym miejscu wyznaczonym przez klienta.

      Każdemu z rodziców zdarzają się sytuacje gdy trzeba zostawić dziecko w domu. Wtedy szukacie Państwo wśród rodziny czy znajomych osoby która mogłaby się zaopiekować Waszą pociechą. Problemy pojawiają się wtedy gdy nie znamy nikogo takiego lub żaden ze znajomych czy członków rodziny nie może nam pomóc. Tutaj też przychodzimy z pomocną dłonią. Centrum Zabawy i Opieki dla dzieci "JULIA" to także grupa doświadczonych i zaufanych opiekunek.

       W naszym Centrum posiadamy również wypożyczalnię strojów karnawałowych dla dzieci , gdzie z bogatej kolekcji każde dziecko wybierze coś dla siebie aby się przenieś w zaczarowany świat bajek.

       Prowadzimy także sprzedaż  zabawek dla dzieci  renomowanych firm, których wyroby cechują się najwyższą jakością, bezpieczeństwem i trwałością .

Towary te  można zakupić w naszej bawialni lub przez sklep internetowy,  do którego serdecznie zapraszamy.

 

 


Nasza firma to, fachowość, bezpieczeństwo i zaangażowanie.


« powrót