• Centrum Zabawy i Opieki
 • Dla Dzieci "Julia"
 • 25-604 Kielce os. Czarnów
 • ul. Opielinskiej 18
 • tel. (0-41) 345-45-15
 • e-mail:

 

Wszystkie elementy wyposażenia CENTRUM ZABAWY I OPIEKI DLA DZIECI "JULIA" posiadają niezbędne atesty przewidziane dla tego typu działalności wystawione przez powołane do tego celu instytucje celem zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa podczas zabawy.

Tego należy przestrzegać

 1. Dla utrzymania na nienagannym poziomie estetyki zgromadzonych w CENTRUM ZABAWY I OPIEKI DLA DZIECI "JULIA" akcesoriów do zabawy oraz w trosce o stan odzieży Państwa dzieci, wszelkiego rodzaju posiłki i napoje spożywamy w miejscach do tego wyznaczonych.

   
 2. Na terenie bawialni można spożywać napoje i artykuły spożywcze zakupione na miejscu. Bawialnia nie ponosi odpowiedzialności za skutki spożywania artykułów spożywczych przyniesionych z zewnatrz.

   
 3. Przed przystąpieniem do zabawy dzieci muszą być pozbawione wszelkiego rodzaju ostrych przedmiotów (kluczy, breloczki, łańcuszków, wisiorków itp.), mogących w jakikolwiek sposób zagrażać ich bezpieczeństwu podczas zabawy.

   
 4. Przed przystąpieniem do zabawy ze względów bezpieczeństwa dzieci musza pozbyć się wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych (gum do żucia, lizaków, cukierków, ciastek, itp.).

   
 5. Obsługa CENTRUM ZABAWY I OPIEKI DLA DZIECI "JULIA" zastrzega sobie prawo do skrócenia pobytu dziecka w Domu Zabaw "JULIA" w przypadku jego agresywnego zachowania powodującego zagrożenie bezpieczeństwa pobytu pozostałych uczestników zabawy.

   
 6. W CENTRUM ZABAWY I OPIEKI DLA DZIECI "JULIA" ze względów higienicznych obowiązuje obuwie zastępcze (skarpetki, rajstopy).

   
 7. W przypadku umowy stałej, wszystkie 3 opcje opłat obowiązują na
  1 miesiąc lub do momentu wykorzystania ilości godzin w danym miesiącu. Czas nie wykorzystany nie przechodzi na kolejny miesiąc.

   
 8. W sytuacji, gdy urodziny są zamówione i jedno lub kilkoro dzieci nie przyjdzie, za każdą nie przybytą osobę pobierana jest kwota w wysokości 10zł (wersja standard i super). Powyższa opłata nie będzie pobierana tylko w przypadku wcześniejszego poinformowania nas o zmianie liczby zaproszonych dzieci.

   
 9. Za rzeczy pozostawione w bawialni firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności  z wyjątkiem  rzeczy przekazanych  personelowi.

   
 10. Na terenie CENTRUM ZABAWY I OPIEKI DLA DZIECI "JULIA" zakazuje się spożywania alkoholu. Obsługa zastrzega sobie prawo do wyproszenia rodziców spozywających alkohol na terenie CENTRUM ZABAWY I OPIEKI DLA DZIECI "JULIA"

 

    11.   W przypadku rezygnacji z przyjęcia urodzinowego  pobrana zaliczka

            ( wielkość zaliczki w zależności od wybranej wersji) nie podlega zwrotowi (możliwość przeniesienia na inny termin)

    

    12. Prawni opiekunowie ponoszą odpowiedzialność prawną za szkody wyrządzone na osobach i mieniu przez swoje dzieci

 

   13.   Wykupienie biletu jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

   14.   Na urzadzeniach zabawowych na zewnatrz (zjeżdżalnia,zamek do skakania, trampolina, tor przeszkód, jeżdziki) dzieci mogą przebywać     

          wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów .

  


« powrót